O nas

Vector Marine to firma zbudowana na najtrwalszych fundamentach – przyjaźni, zaufaniu oraz rzetelności. Tworzymy grupę pełnych energii ludzi, których połączyła wspólna pasja, chęć poznania i zrozumienia dwóch potężnych żywiołów wiatru i wody.

Vector


Vector Marine to nowa marka, która składa się z linii wysokiej jakości jachtów. Jednostki wyróżniają się futurystyczną linią, miłym dla oka designem i niepowtarzalnym stylem. Dbałość o szczegóły i nacisk na praktyczność żeglarskich rozwiązań to tylko dwie z cech charakterystycznych, za które pokochasz ten jacht.

 

Vector Marine to firma zbudowana na najtrwalszych fundamentach – przyjaźni, zaufaniu oraz rzetelności. Tworzymy grupę pełnych energii ludzi, których połączyła wspólna pasja, chęć poznania i zrozumienia dwóch potężnych żywiołów wiatru i wody. Zrywamy ze stereotypem żeglarstwa jako elitarnego wypoczynku i pokazujemy, że żeglarstwo jest wyjątkowe, ale jednocześnie dostępne dla wszystkich.

 

Od 20 lat płyniemy z nurtem naszej pasji, która doprowadziła do tego, iż postanowiliśmy zawodowo i profesjonalnie zająć się tym co lubimy najbardziej – czego efektem jest Vector Marine. Jako. Nasza historia ma swój początek na Mazurach, gdzie przecieraliśmy pierwsze szlaki i do dzisiaj tam działamy, później bardziej profesjonalnie już na Morzu Bałtyckim.

 

Długoletnie doświadczenie owocuje tym, iż współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami, wykonawcami, stoczniami, armatorami, firmami szkoleniowym. Z większością z nich znamy się osobiście, stąd też jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość oferowanego sprzętu i dostosować go do Państwa potrzeb. Posiadamy własną flotę jachtów czarterowych, a jacht zakupiony u nas może na siebie zarabiać w ramach programu Yacht Management. Działamy w ramach Gruby BALTICA Yachts & Charter sp. z o.o.

 

Ponieważ kochamy to co robimy, oferujemy Państwu fachową indywidualną obsługę, pomoc przy wyborze jachtu, a także atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Zadowoleni klienci stanowią dla Nas najwyższą formę podziękowania i są Naszym paliwem do dalszej pracy nad poszerzaniem oferty i podejmowaniem nowych wyzwań.

 

Nasza oferta to dzisiaj Vector 6 i Vector 10.2. Vektor 10.2 jest rozwinięciem utytułowanego modelu Vector 10. Vector 10.2 jest zarówno wygodnym jachtem turystycznym jak i małym zawodnikiem regatowym. Nowoczesna linia kadłuba daje łatwość obsługi i jachtem steruje się ze swoistą lekkością. Stylowy układ kokpitu i pokładu jest czysty i przejrzysty. Nowoczesny design kabiny nadaje jej elegancki wygląd. Wysoka stabilność sprawia, że Vektor 10.2 jest łatwy w obsłudze zarówno dla rodzin jak i małych załóg regatowych.

 

Vector 10.2 produkowany przez stocznię Vector Marine jest wykonany w technologii przekładkowej na bazie żywic poliestrowych lub epoksydowych. W sprzedaży jest dostępna wersja śródlądowa ze składanym masztem oraz wersja morska.

 

Jednostka została wykonana z najwyższych jakościowo materiałów ze szczególnym naciskiem na dbałość o jakość i detale, które są niezmiernie istotne dla przyszłych użytkowników jednostek serii Vector.

 

Zapraszamy do wspólnej przygody!!

Marka która posiada doświadczenie i sprawdzoną linię produktów

Vector Marine to nowa marka, która składa się z linii wysokiej jakości jachtów. Jednostki wyróżniają się futurystyczną linią, miłym dla oka designem i niepowtarzalnym stylem. Dbałość o szczegóły i nacisk na praktyczność żeglarskich rozwiązań to tylko dwie z cech charakterystycznych, za które pokochasz ten jacht.

 

 

sprawdź naszą ofertę

Czarter jachtów


Dbałość o szczegóły i nacisk na praktyczność żeglarskich rozwiązań to tylko dwie z cech charakterystycznych, za które pokochasz nasze jachty.
 

sprawdź